Savannah

The Hearts of Savannah. A Novel by Lane MacKenzie
83-87322-01-6
romans intryga
aneczka88

"Savannah" zapewni pasjonującą lekturę, która zabierze czytelnika w świat namiętności, nienawiści i oszustwa, w które uwikłane są trzy główne bohaterki, Lane MacKenzie, opowiadająca tę historię, Peyton Richards i Reese Burton. Ocierają się o zdradę, spiski, zazdrość, a nawet morderstwo. Tylko czas pokaże, czy ich przyjaźń przetrwa, czy Peyton odnajdzie spokój ducha, Reese prawdziwą miłość, a Lane szczęśliwą rodzinę.

źródło opisu: Parnas, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pami | 2015-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2015

Lane, Peyton i Reese są przyjaciółkami od dzieciństwa.
Mimo, że są już dorosłe to nadal się przyjaźnią mimo, że każda z nich ma teraz własne problemy.
Lane mieszka i pracuje w Nowym Jorku.
Reese ma za parę dni wyjść za mąż.
Natomiast Peyton, która zawsze była zazdrosna o Reese - sypia z narzeczonym najlepszej przyjaciółki.
Wszystko zaczyna się mieszać, gdy Peyton dowiaduje się iż Travis nie ma zamiaru rozwieść się z Reese. Z zemsty Peyton daje anonimowy prezent dla Resse - bransoletkę którą ona dostała od Travisa. Dla Reese jest to wystarczający dowód na to, że Travis ją zdradził.
Małżeństwo które trwało zaledwie dzień kończy się wraz z śmiercią Travisa.
Kto za tym stoi ? Ktoś po kim nie można było się tego spodziewać, a mianowicie matka Peyton.
Z każdym wątkiem robi się coraz ciekawiej: Peyton, która nigdy nie miała ojca dowiaduje się, że jest nim nie kto inny jak ojciec Reese. W zamian za przemilczenie pewnych faktów Edward Burton postanawia jej zapłacić.
Pojawia się również...

Ewa Szwed | 2016-03-20