Podręcznik Wędrowca. Instrukcja obsługi dla kosmitów i innych duchowych odmieńców (tom 1)

Tłumaczenie: Adam Jarosiński
Wydawnictwo: Loka
A Wanderer's Handbook
978-83-916665-8-6
AleksaZ

Wędrowcy - kim są, ich rola na Ziemi; ich borykanie się w 3. gęstości, głębia tematu -bez tabu, to pokrzepienie i wskazówki w drodze do Domu - wyższych gęstości. Karma i jej równoważenie, polarność-promienie-czakry-blokady, metafizyczna tożsamość - obywatele wieczności; bodziec do rozwoju i instrukcje ostrożności -nie uleganie iluzji. Ta książka to cenny poradnik w kroczeniu poza fizyczność; instrukcje od Istot świetlistych, najważniejsze wartości - planu inkarnacji. Wędrowcy - opuszczą to życie jedynie za sprawą ziemskiej promocji.

źródło opisu: Wydawnictwo LOKA, 2010

źródło okładki: www.loka.com.pl