Krystyna Feldman albo festiwal tysiąca i jednego epizodu

Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
83-7015-557-X
Meehoow

Książka ze wspomnieniami Krystyny Feldman, epizody z życia prywatnego i teatralnego spisane przez Tadeusza Żukowskiego.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Meehoow | 2014-07-08
Na półkach: Przeczytane, Dla Biblioteki

Szanuję p. Krystynę i jej (niestety zamknięty już) dorobek. Miałem szczęście parę razy zobaczyć ją na żywo czy to w Teatrze Nowym czy w księgarni Arsenał. Kiedyś nawet tłukł mi się po głowie pomysł internetowej witryny - stchórzyłem... Ale ta książka tak do końca do mnie nie przemówiła. Bo choć to naprawdę ciekawy życiorys, to jednak podany w raczej mało udany sposób.

vexlubo | 2013-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2013

dobra- bo ciekawy sposób przekazu, bo zadziwiający życiorys, uświadamiająca historycznie, bo pozytywna kobieta ale jakoś za dużo o teatrze (choć zarzut to bzdurny) i końcówka mniej ciekawa.

| 2015-06-08
Kage | 2012-11-22