Trójkąt małżeński : czy on porzuci dla mnie żonę?

Tłumaczenie: Barbara Grabska-Siwek
Wydawnictwo: G+J
3 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Will he really leave her for me? : understanding your situation, making decisions for your happiness
978-83-61299-32-5
zdrowie, medycyna
ania

Znalazłaś mężczyznę i czujesz, że jesteście dla siebie stworzeni. Ale on ma żonę. Mówi, że już jej nie kocha. Ale wciąż z nią jest. Rodzina i przyjaciele radzą ci, abyś o nim zapomniała. Ale jak masz to zrobić? Musisz uporządkować swoje uczucia. Ten poradnik to lina ratunkowa, której powinnaś się uchwycić. Pomoże ci on ochronić zdrowie psychiczne i podjąć właściwą decyzję życiową. Trójkąt...

Trójkąt małżeński pomoże ci przejść przez bolesne doświadczenia związku. Przyniesie ci pocieszenie i dostarczy wskazówek, jakich potrzebujesz, by wybrać najlepszy kierunek działania- z kochankiem lub bez niego.
- Poznasz lepiej siebie i charakter swojego romansu.
- Dowiesz się, czy twój kochanek jest "partnerem wysokiego ryzyka" i czy będzie cię zdradzał w przyszłości.
- Przekonasz się, czy twój partner ma wobec ciebie poważne zamiary.
- Znajdziesz wskazówki, jak radzić sobie z gniewem i rozżaleniem po rozstaniu.

źródło opisu: Wydawnictwo G+J Gruner + Jahr Polska, 2009

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/trojkat-malzenski-czy-on-porz...»

Aga | 2011-10-05
Przeczytana: 03 października 2011

Przeczytana w zasadzie do połowy, reszta przeleciana wzrokiem, wybierając bardziej interesujące fragmenty... Ciężko czyta się poradnik czysto z ciekawości, bez emocjonalnego zaangażowania. Równie ciężko móc go oceniać, dlatego tylko (albo aż) trzy gwiazdki.
Muszę jednak stwierdzić, że książka jest bardzo amerykańska, tak samo jak "nasza" kochanka jest bardzo naiwna w swoich marzeniach, postępowaniu... Ogólnie nie dla mnie. Nawet gdybym stanęła przed takim problemem, i to wcielając się w każdą ze stron interesu. Ale może zainteresowanym pomoże?

ilonamanka | 2013-02-24
agula261 | 2016-09-15
kingullaaa | 2015-11-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam :)
Paula Noga | 2015-03-14
ania | 2011-08-25