Klub muszkieterek, czyli kłopoty z Miśką

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub muszkieterek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Telbit
97883-60848-074
dzieci, przyjaciele, muszkieterki
patrikijaa

Druga część opowieści o czterech przyjaciółkach. Tym razem główną bohaterką jest tytułowa Miśka - gimnazjalistka bez wiary w siebie, przeżywająca pierwszą miłość i poważne rozterki dotyczące swojej urody. Te przyziemne kłopoty zostaną jednak przyćmione przez wydarzenia, które będą miały wpływ na całe życie dziewczyny. Jaką tajemnicę kryją rodzice Miśki? Czy grube może być piękne? Do czego może...

Jaką tajemnicę kryją rodzice Miśki?
Czy grube może być piękne?
Do czego może posunąć się artystka, która chce przekonać się jak będzie wyglądał jej pogrzeb?
Czy naprawdę życie jest brutalne, a silniejszy zawsze niszczy słabszego?
O problemach gimnazjalistek z Klubu czytaj również w książce: "Klub Muszkieterek, czyli Iga w tarapatach".

źródło opisu: Wydawnictwo Telbit, 2007

źródło okładki: Wydawnictwo Telbit, 2007

No-one-else | 2013-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2013

książka całkiem fajna, łatwo się czyta, takie miłe czytadełko na leniwe wieczory :)

| 2014-07-10
Riplay | 2014-06-16