Szamanizm. Prastara mądrość natury

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Chamanisme Sagesse Naturelle
Inne
AleksaZ

Kim jest szaman? Tym, który potrafi dostrzec i wykorzystać w swej praktyce energię kamieni, roślin, gór, rzek i zwierząt. Tym, który odkrywa prastarą wiedzę swych przodków. Współdziała z siłami przyrody, korzystając z tradycji, systemów religijnych, psychologii, historii, medycyny, ludowych sposobów leczenia, biologii, astrologii, a także nowej fizyki. Koncepcja szamanizmu pozwala rozbudowywać naszą wiedzę na temat różnorakich zjawisk związanych z transformacją, leczeniem, materializacją i transcendencją. Magia przestaje być tajemnicą i staje się zrozumiała.
Ta książka to odkrycie niesłychanych związków z naturą. To gruntowna i rzadko spotykana wiedza o szamańskiej drodze. Wiedza podana w taki sposób zdarza się niezwykle rzadko. Autorka po ponad dwudziestu lat praktykuje szamanizm, a powszechnie wiadomo, że wiedza od praktyka jest cenniejsza niż najlepsza teoria.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2008

źródło okładki: www.talizman.pl

Athoualia | 2014-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2014

Wszystko dobrze opisane, tylko jest taka mała wada... Trzeba się skupić na czytaniu! Zdarzało się, że musiałam dwukrotnie, ba! trzykrotnie czytać dany fragment. Najlżej przyszło mi czytanie ostatniego rozdziału o czakramach. Jednak bez przeczytania wcześniejszych rozdziałów nie byłby tak ciekawy. Do pierwszych rozdziałów na początku są dołączone figury objaśniające niektóre niejasności.
Chętnie sięgnę po tą książkę ponownie. Najlepiej wiosną, gdy wybiorę się na długi samotny spacer w miejsce otoczone zielenią, z dala od miejskiej dżungli.

Bierut | 2016-05-11
Marta Jadczak | 2015-12-12