Duchowi przewodnicy człowieka

Tłumaczenie: Michał Waśniewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Antropozoficzna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Genesis
Geistige Führung des Menschen und der Menschheit
978-83-86132-62-1
AleksaZ

Książka omawia rozwój ludzkości po katastrofie Atlantydy w aspekcie duchowej inspiracji człowieka przez wyższe jestestwa duchowe w poszczególnych epokach kultur poatlantydzkich. Autor opisuje oddziaływanie na ludzkość zarówno istot anielskich, oraz tych jestestw duchowych, które w czasie rozwoju księżycowego nie osiągnęły w pełni swojego rozwoju, a które w dawnych epokach rozwoju ludzkości mogły się jeszcze wcielać w ludzkie ciała, pełniąc rolę nauczycieli i przewodników rozwijającej się ludzkości. Opisany jest wpływ świata duchowego na człowieka w różnych fazach życia, a zwłaszcza w pierwszych trzech latach dzieciństwa. Autor wskazuje również na rolę, jaką odegrał w rozwoju Ziemi impuls Chrystusowy.

źródło opisu: Wydawnictwo Genesis, 2007

źródło okładki: www.wydawnictwogenesis.home.pl