To co najcenniejsze

Wydawnictwo: Prima
8371520719
gwałt sprawiedliwość
Ilona

Świeżo upieczona studentka prestiżowej uczelni pada ofiarą gwałtu; sprawcą jest Jimmy Andrews - kolega z colleg`u, gwiazda uniwersyteckiej drużyny tenisowej. Elizabeth Mason, piękna utalentowana dziewczyna załamuje się psychicznie, traci zainteresowanie muzyką - swoją wielką pasją - i życiem towarzyskim. Minie sporo czasu, zanim zdecyduje się doprowadzić do postawienia Jimmy`ego przed sądem. Jej krucjata o sprawiedliwość stanie się zarzewiem skandalu, na zawsze odmieniając życie rodzin Masonów i Andrewsów.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl