Rozmawiała gęś z prosięciem. Wybór wierszy

Wydawnictwo: Świat Książki
83-7129-250-3
Jan Brzechwa, wiersze
Asia

W książce tej znajduje się zbiór 30 wierszy dla dzieci, a są to: Żółwie i krokodyle, Ryby, żaby i raki, Żuk, Mrówka, Mops, Kijanki, Żaba, Sowa, Indyk, Wrona i ser, Żuraw i czapla, Wąż-kaligraf, Sroka, Krasnoludki, Kaczki, Ciaptak, Lis i jaskółka, Stryjek, Po rozum do głowy, Dwie gaduły, Koziołeczek, Babulej i Babulejka, Orzech, Rozmawiała gęś z prosięciem, jak rozmawiać trzeba z psem, Włos, Foka, Michałek, Ślimak, Baran.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
VeraSonatti91 | 2016-03-15
Magda Matusiak | 2015-03-14