Okładka książki Rozmawiała gęś z prosięciem. Wybór wierszy

Rozmawiała gęś z prosięciem. Wybór wierszy

Autor:
papier
Asia
7 (5 ocen i 0 opinii)

Opis książki

W książce tej znajduje się zbiór 30 wierszy dla dzieci, a są to: Żółwie i krokodyle, Ryby, żaby i raki, Żuk, Mrówka, Mops, Kijanki, Żaba, Sowa, Indyk, Wrona i ser, Żuraw i czapla, Wąż-kaligraf, Sroka, Krasnoludki, Kaczki, Ciaptak, Lis i jaskółka, Stryjek, Po rozum do głowy, Dwie gaduły, Koziołeczek, Babulej i Babulejka, Orzech, Rozmawiała gęś z prosięciem, jak rozmawiać trzeba z psem, Włos, Foka, Michałek, Ślimak, Baran.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie