Anielska dieta. Odżywianie na duchowej ścieżce

Tłumaczenie: Beata Piecychna
Wydawnictwo: Illuminatio
Eating in the Light: Making the Switch to Veganism on Your Spiritual Path
poradniki
AleksaZ

Czy wiesz, że przy wyborze jedzenia istotna jest nie tylko zawartość tłuszczu i węglowodanów, ale także "duchowo-wibracyjna" właściwość poszczególnych produktów? Każdy rodzaj pokarmu ma inną jakość energetyczną i w różny sposób wpływa na rozwój duchowy człowieka. Czy powinieneś przejść na wegetarianizm? Jeśli masz wątpliwości, ta książka pomoże uzyskać niezbędne informacje, które ułatwią ci...

Czy powinieneś przejść na wegetarianizm? Jeśli masz wątpliwości, ta książka pomoże uzyskać niezbędne informacje, które ułatwią ci podjęcie decyzji.

Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się, że bycie wegetarianinem przyczynia się do zwiększenia zasobów energii i usprawnienia rozwoju duchowego. Nauczysz się też, jak jeść zdrowo, zgodnie z naturą i czerpać z jedzenia wiele przyjemności.

Poznaj praktyczne rady dotyczące tego, jak:
- dostarczyć swemu organizmowi odpowiednich ilości białka;
- wyeliminować i zredukować zachcianki kulinarne (mięso i nabiał);
- ugotować wegetariańskie posiłki dla siebie i rodziny;
- poradzić sobie ze sceptycznymi przyjaciółmi i członkami rodziny, jedzącymi mięso;
- jeść po wegetariańsku w restauracjach i w czasie podróży.

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2011

źródło okładki: www.illuminatio.pl

Tetiisheri | 2012-12-19
Przeczytana: 10 grudnia 2012

Zdrowe odżywianie to nie tylko ostatnio dość modny trend, za którym zaczyna podążać coraz więcej osób. Wielu z nich czerpie inspiracje do prawidłowego odżywiania z licznych publikacji ukazujących się na rynku. Ja ostatnio miałam możliwość zapoznania się z niewielką książeczką Doreen Vrtue traktującą o wyżej wspomnianym temacie.

„Anielska dieta. Odżywianie na duchowej ścieżce” treścią przypominała mi inną publikację tej autorki, którą miałam okazję przeczytać. Nic dziwnego, gdyż w „Anielskiej diecie” Doreen Virtue przedstawia czytelnikowi tezy, które stanowią klucz do jej sposobu odżywiania się. Poradnik składa się z pięciu rozdziałów w którym kolejno autorka wyjaśnia na czym polega wegetarianizm i jak można go osiągnąć. Znajdziemy także rozdział poświęcony mitom na temat wegetarianizmu oraz strony o zdrowej żywności.

Książeczka napisana jest w bardzo przystępny, zrozumiały sposób. zawarte w niej informacje stanowią ciekawą bazę w temacie wegetarianizmu i są one pomocne nie tylko...

annolo | 2016-09-15
Arsenic | 2013-12-24