Głos serca. Oświadczyny

Tłumaczenie: Krystyna Rabińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical. Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Maternal Instinet; Doctor's Proposal
dona

Głos serca - Caroline Anderson Eve Spicer ma sprecyzowane plany. W wieku trzydziestu dwóch lat chce zostać chirurgiem konsultantem, a dopiero potem myśleć o założeniu rodziny. Podejmuje pracę w szpitalu, by u boku doktora Hugh Douglasa zrobić specjalizację. Jest nim zafascynowana, lecz spycha to uczucie na drugi plan, bo w tej chwili najważniejsza jest kariera. Oświadczyny - Marion Lennox...

Głos serca - Caroline Anderson

Oświadczyny - Marion Lennox
Doktor Kirsty McMahon nie zamierza w nikim się zakochać. Ma za sobą złe doświadczenia i nie chce, żeby ktoś ponownie ją zranił. Toteż kiedy w pięknej australijskiej osadzie spotyka doktora Jake'a Camerona, który podobnie jak ona obawia się miłości i unika związków, czuje się bezpieczna. Oboje szukają swojego towarzystwa i są przekonani, że z ich częstych kontaktów nic nie wynika.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2007

źródło okładki: www.harlequin.pl