Czarująca pani doktor

Tłumaczenie: Karolina Ziemska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Enchanting surgeon
lekarz, szpital, kariera, uczucia
dona

Sally Achinson niezmiernie zależało na pracy chirurga. Początki okazały się jednak fatalne: najpierw spóźniła się na rozmowę, a potem, biegnąc przez teren szpitala, przewróciła mężczyznę o lasce, którym okazał się doktor Lloyd Neale, człowiek mogący jednym słowem przekreślić jej karierę. Był śmiertelnie poważny i surowy, podobnie jak jego narzeczona. Sally wkrótce uznała, że ona byłaby dla niego lepszą partnerką, nie wiedziała jednak, jak mu to wytłumaczyć.

źródło opisu: Harlequin, 1996

źródło okładki: www.harlequin.pl