Okładka książki Bajki dla najmłodszych

papier
Asia
7.2 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

19 pięknych bajek dla dzieci: Opowieść o krawcu, kocie i myszkach, Opowieść o króliku Piotrusiu, Opowieść o króliczku Beniaminku, Opowieść o króliczkach Funi, Opowieść o panu Lisie, Opowieść o kaczce Karolce, Opowieść o panu Odrobince, Opowieść o Janku Mieszczuchu, Opowieść o Tomku Fistaszku, Opowieść o Tomku Kocurku, Opowieść o Samuelu Wąsaczu, Opowieść o niegrzecznych myszkach, Opowieść o Jeremiaszu Rybaku, Opowieść o wiewiórce Chrupku, Imbir i Korniszon, Opowieść o prosiaczku Robinsonie, Opowieść o prosiaczku Milutku, Opowieść o przygodzie Gwendoliny, Opowieść o pani Tuptusiowej.

źródło opisu: opis autorski

Polecamy

Opinie czytelników
książek: 2009
Basia_Pelc | 2013-03-29

Beatrix zachwyca... jej postaci takie wspaniałe, a ilustracje tak piękne, że chcę się w nich zatracić.

Raisa | 2014-04-24

Kalendarium literackie
  • Waleria Komarowa
    29. rocznica
    urodzin
    Jestem Księżniczką. Zabiję, jeśli trzeba zabić. Ułaskawię, jeśli przekonasz, że warto.
  • Oksana Zabużko
    54. rocznica
    urodzin
    a to wszystko to kłamstwo, bo tak naprawdę nic nie mija - choćbyś nie wiem jak bardzo starała się zamaskować przeszłość, zawsze będzie ciemnieć od spodu, przez skórę lat, jak siny wylew...
  • Thomas H. Cook
    67. rocznica
    urodzin
    Jej usta pozostały zamknięte, jednak z jakiegoś powodu byłem pewien, że w ciszy słyszę jej głośny krzyk.
  • Grażyna Szapołowska
    61. rocznica
  • Mika Waltari
    106. rocznica
    urodzin
    I nie jest winą kobiety, gdy zwraca się ona ku innemu mężczyźnie, lecz jest to wina mężczyzny ponieważ nie potrafi dać jej tego czego potrzebuje.
  • William Golding
    103. rocznica
    urodzin
    Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć.
  • Tanith Lee
    67. rocznica
    urodzin
    Dobrze ułożona dama nigdy z niczego nie spada.
  • Wil Haygood
    60. rocznica
  • Italo Calvino
    29. rocznica
    śmierci
    ...kimże jest każdy z nas, jeśli nie wypadkową nabytych doświadczeń, informacji, lektur, wyobrażeń? Życie każdego człowieka jest encyklopedią, biblioteką, inwentarzem przedmiotów, zbiorem rozmaitych stylistyk, gdzie wszystko nieustannie może podlegać przemieszaniu i porządkowaniu na wszelkie możliwe... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku