Okładka książki Bajki dla najmłodszych

papier
Asia
7,2 (5 ocen i 1 opinia)

Opis książki

19 pięknych bajek dla dzieci: Opowieść o krawcu, kocie i myszkach, Opowieść o króliku Piotrusiu, Opowieść o króliczku Beniaminku, Opowieść o króliczkach Funi, Opowieść o panu Lisie, Opowieść o kaczce Karolce, Opowieść o panu Odrobince, Opowieść o Janku Mieszczuchu, Opowieść o Tomku Fistaszku, Opowieść o Tomku Kocurku, Opowieść o Samuelu Wąsaczu, Opowieść o niegrzecznych myszkach, Opowieść o Jeremiaszu Rybaku, Opowieść o wiewiórce Chrupku, Imbir i Korniszon, Opowieść o prosiaczku Robinsonie, Opowieść o prosiaczku Milutku, Opowieść o przygodzie Gwendoliny, Opowieść o pani Tuptusiowej.

źródło opisu: opis autorski

Polecamy

Opinie czytelników
książek: 2043
Basia_Pelc | 2013-03-29

Beatrix zachwyca... jej postaci takie wspaniałe, a ilustracje tak piękne, że chcę się w nich zatracić.

Raisa | 2014-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2014