Bajki dla najmłodszych

Wydawnictwo: ALFA
83-7001-216-7
Beatrix Potter, bajki
Asia

19 pięknych bajek dla dzieci: Opowieść o krawcu, kocie i myszkach, Opowieść o króliku Piotrusiu, Opowieść o króliczku Beniaminku, Opowieść o króliczkach Funi, Opowieść o panu Lisie, Opowieść o kaczce Karolce, Opowieść o panu Odrobince, Opowieść o Janku Mieszczuchu, Opowieść o Tomku Fistaszku, Opowieść o Tomku Kocurku, Opowieść o Samuelu Wąsaczu, Opowieść o niegrzecznych myszkach, Opowieść o Jeremiaszu Rybaku, Opowieść o wiewiórce Chrupku, Imbir i Korniszon, Opowieść o prosiaczku Robinsonie, Opowieść o prosiaczku Milutku, Opowieść o przygodzie Gwendoliny, Opowieść o pani Tuptusiowej.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Basia | 2013-03-29

Beatrix zachwyca... jej postaci takie wspaniałe, a ilustracje tak piękne, że chcę się w nich zatracić.

SeVIIen | 2017-02-05
Przeczytana: 1992 rok