Podróż do TERAZ. Prosty przewodnik na ścieżce przebudzenia

Journey Into Now. Clear Guidance On The Path Of Spiritual Awakening
978-83-61897-00-2
poradniki
AleksaZ

Co pewien czas ukazuje się książka, która może odmienić nasze życie i przenieść nas na zupełnie nowy poziom świadomości. „Podróż do TERAZ” jest niewątpliwie jedną z takich ksiązek. Autor z niezwykłą precyzją prowadzi czytelnika po ścieżce przebudzenia, która wiedzie od bólu i ograniczeń nałożonych przez przeszłość, ku wyzwoleniu, oraz radosnej i nieskończonej przestrzeni tego co jest TERAZ. Książka pokazuje najprostszą drogę do uciszenia umysłu oraz bycia w pełni świadomym swojej obecności w prawdzie życia. Autor będąc przewodnikiem ku chwili obecnej, zagłębia się w tajemnicę naszego istnienia. Odsłania ukryty klucz do oświecenia. Umożliwia wgląd w najbardziej podstawowe kwestie, którym musimy stawić czoła, jeśli chcemy odzyskać wewnętrzną wolność. Mówi o wędrówce duszy w sposób, który stawia całe życie w nowej perspektywie, a zarazem pokazuje jak przeistoczyć problemy i trudności w szanse na przebudzenie. Prawdopodobnie najistotniejszą cechą książki jest unikalny wgląd dotyczący natury umysłu i ego. Autor opisuje w szczegółach, w jaki sposób ego stawia opór teraźniejszości oraz pokazuje jak w prosty i skuteczny sposób ów opór zakończyć. Każda strona tej książki odsłania rąbek tajemnicy, odkrywa ukryte klucze do przebudzenia. Jest niczym mapa drogi prowadzącej do domu.

źródło opisu: Biblioteka Nowej Ziemi, 2009

źródło okładki: www.biblioteka-nz.pl

Marzenia | 2014-01-06
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 06 stycznia 2014

"Osoba oświecona żyje w stanie miłości i akceptacji,...nie osądza, żyje bez lęku i pragnień"
Książka o samoświadomości, o tym jak żyć w pełni bez lęków, jak żyć teraźniejszością. Można czytać fragmentami, zawiera przykłady rozmów. Język na ogół przystępny, niektóre fragmenty (rzadko) nazbyt filozoficzne.

Dawid Świerczek | 2016-08-30
Marcik | 2015-11-18