Kryształowa Terapia. Jak Uzdrowić i Wzbogacić Swoje Życie Dzięki Energii Kryształów

Tłumaczenie: Patrycja Lech
Wydawnictwo: P&G Editors
Crystal Therapy. How to Heal and Empower Your Life with Crystal Energy
978-83-926167-4-0
AleksaZ

Kryształowa Terapia to poręczny przewodnik po uzdrawiającej mocy 94 kryształów, uzupełniony pięknymi fotografiami każdej rodziny kamieni. Książka jest doskonała zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, a skupia się na kryształach, które są łatwo dostępne. Dzięki niej nauczysz się, który kamień użyć przy jakich zdrowotnych albo życiowych problemach, uzyskasz przejrzyste wyjaśnienie terminów związanych z kryształami (jak np. fantom czy kronikarz), dowiesz się w jaki sposób wybrać kryształ, który został wydobyty w łagodny sposób oraz przeczytasz fascynujące przekazy chanellingowe pochodzące od każdego z kamieni.

Autorki omawiają w jaki sposób kryształy współpracują z aniołami i archaniołami oraz opisują jak krok po kroku zbudować krystaliczne sieci energetyczne, wspomagające obfitość, miłość, dobry sen, ochronę i inne.

źródło opisu: Wydawnictwo P&G Editors, 2010

źródło okładki: www.sklep.pracownia-aniolow.pl

Myokolove | 2014-09-04
Na półkach: Przeczytane, Anioły
Przeczytana: 2012 rok

Bardzo przystępna wiedza o najbardziej znanych kamieniach szlachetnych : subtelny opis przekazów Anielskich, opis działania kamienia wraz z fotografią kolorową przybliża wiedzę o tych cudownych tworach natury. Książka wydana pięknie, starannie w podręcznej wielkości. Same plusy.

Patrycja Lech | 2012-04-24
irisszarooka | 2011-09-08