Bez miłości

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Borrowed - One Bride
dona

Kell uważał, że uczucia i emocje zawsze prowadzą do katastrofy. Miał za sobą przykre doświadczenia - rozwód rodziców i nieudane małżeństwo. Ale teraz, kiedy podjął się opieki nad osieroconą siostrzenicą, potrzebował żony, a raczej niańki do małej Katie. Uznał, że Beth, wspaniała dziewczyna, która opiekowała się chorymi zwierzętami, doskonale nadaje się do tej roli. Zaproponował jej małżeństwo z rozsądku. Jednak ona nie chciała wyjść za mężczyznę, którego kochała bez wzajemności.

źródło opisu: Harlequin, 1999

źródło okładki: www.harlequin.pl

Fragmenty:
• „Miłość to jedna wielka plątanina emocji. A emocje mają niestety to do siebie, że łatwo ludzi łączą, ale jeszcze łatwiej dzielą i niszczą.”

moniszon | 2018-01-24
Joanna | 2015-08-16