101 Aniołów. Wprowadzenie do pracy, uzdrawiania i kontaktowania się z Aniołami

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Angels 101: An Introduction to Connecting, Working, and Healing with the Angels
978-83-7377-271-7
AleksaZ

Książka Doreen Virtue "101 Aniołów" to wyjątkowa i niesamowita podróż w boskie nawiązywanie kontaktu z istotami ważnymi w codziennej egzystencji, czyli indywidualnymi Aniołami Stróżami. Autorka wprowadza nas w świat, gdzie człowiek jest w stanie rozumieć nadprzyrodzoną moc boskiego współistnienia: ludzi i istot anielskich. To powoduje, że lepiej odbieramy świat naszych doznań duchowych i intelektualnych i potrafimy go otworzyć na nasze życie współczesne, będące trudnym i pozbawionym pozytywnych wartości. Autorka, metafizyk, osoba jasnowidząca, a także utytułowany psycholog w sposób jasny i przystępny czytelnikowi potrafi wyjaśnić możliwości kontaktu z Aniołami, a także jego zalety w rozwoju osobowym człowieka. Z tymi istotami możemy prowadzić rozmowę na poziomie duchowym, czujemy ich zapach, kiedy pojawiają się w trudnych momentach życia, zauważamy ich kolory rozpoznawcze jako elementy świata, który wnoszą w nasze życie - w tym ujęciu sacrum ma istotny sens i zamierzenie boskie wobec nas. Każdy, kto znalazł się w trudnej lub niebezpiecznej sytuacji życiowej nie będzie pozostawiony sam sobie. Kontakt z anielskimi istotami jest trwały i dający spokój wewnętrzny. To książka, która wyraża dążność do odnalezienia wokół siebie źródła niebiańskiej mocy i możliwości jakimi ona operuje. "101 Aniołów" to publikacja, która pozwala czytelnikowi poczuć się wprowadzonym w świat boskich bytów, niesamotnym i niezapomnianym nawet w chwilach cierpienia.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2007

źródło okładki: www.talizman.pl

hibou | 2012-12-02
Przeczytana: 01 grudnia 2012

Doreen Virtue jest metafizykiem w czwartym pokoleniu oraz autorką wielu książek dostępnych w większości języków świata. Doreen jest jasnowidzącą, pracuje z Aniołami, Elementami i światem Niebiańskich mistrzów. Jest również utytułowanym psychologiem, pracowała w wielu szpitalach i placówkach ochrony zdrowia psychicznego.

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś jak wyglądają Anioły i czy w ogóle istnieją. Przedstawiane są najczęściej pod postacią słodkich małych aniołków bądź ludzi ze skrzydłami i złotą poświatą. Wielu pisarzy zafascynowanych tymi istotami, opisuje je w książce pod różną postacią.

W "101 Aniołach" autorka wyjaśnia nam kim są te istoty, przedstawia nam Archaniołów i sposób kontaktowania się z nimi. Bowiem Anioły bardzo lubią pomagać, tylko ludzie nie potrafią odczytywać przesyłanych znaków. Prosić o pomoc Anioła można w każdej chwili i nie trzeba wymawiać swojej prośby na głos. Co najważniejsze Aniołowie reagują prawie natychmiast przekazując nam jakiś znak. Można go...

martita | 2016-07-10
Nihilist | 2016-01-30