Dalej niż jutro

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Dorota_1988

"W ciągu kilku miesięcy odwiedziłem siedem krajów: Związek Radziecki, Węgry, Czechosłowację, Rumunię, Bułgarię, Niemiecką Republikę Demokratyczną i Jugosławię. W każdym z tych krajów szukałem jednego - co najwyżej dwóch - tematów charakteryzujących dzień dzisiejszy. [...] Będzie tu mowa o dokonaniach wysokiej rangi - a także zwykłych ludzkich sprawach. Będzie trochę (mało!) cyfr i sporo...

W każdym z tych krajów szukałem jednego - co najwyżej dwóch - tematów charakteryzujących dzień dzisiejszy. [...] Będzie tu mowa o dokonaniach wysokiej rangi - a także zwykłych ludzkich sprawach. Będzie trochę (mało!) cyfr i sporo anegdoty." [Autor]

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie