Uciekająca księżniczka

Tłumaczenie: Agnieszka Wąsowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Runaway Princess
dona

Biedni marzą o życiu w pałacu, bogaci i sławni - o odrobinie spokoju. Księżniczka Alexis chce żyć i kochać jak inni, dlatego podejmuje pracę nauczycielki w Arizonie, z dala od rodzinnego Inbourga i dworskich intryg. Jace, przewodniczący rady szkolnej, na początku traktuje ją wrogo, z czasem ulega jej czarowi. Gdy zakochani planują już wspólną przyszłość, śladem Alexis do miasteczka przybywają żądni sensacji paparazzi. Burzą spokój mieszkańców, a także próbują zniszczyć związek Jace'a i Alexis.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: www.harlequin.pl