W pułapce uczuć

Tłumaczenie: Ewa Jagielska-Pszczel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Namiętności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
Swansea Place: Deceit
marzenia, koszmar, obsesja, uczucia
dona

Zdarza się, że marzenia o tej jedynej, najpiękniejszej i wyśnionej urzeczywistniają się, przeradzając życie mężczyzny w koszmar, od którego nie może się uwolnić. I tak właśnie uczucie do Liany Marchall, słynnej modelki, staje się obsesją Richarda Zagena. Przez jedenaście lat nie może oprzeć się dzikiej namiętności, którą wyzwala w nim myśl o tej kobiecie. Pewnego dnia przybywa, aby spotkać tę, którą pokochał od pierwszego wejrzenia...

źródło opisu: Phantom Press, 1992

źródło okładki: Phantom Press

isabelle142 | 2013-03-01
Przeczytana: 01 marca 2013

Najwidoczniej jestem pierwszą czytelniczką. Może powinnam czuć się zaszczycona? Ale chyba jednak nie. Za dużo w tej książce seksu. Ile razy można go uprawiać przez 176 stron lektury? 2 razy? 3 razy? Nie. Nieskończenie wiele. Konia z rzędem temu, kto doliczy się, ile było tych 'gorących' scen. Najwidoczniej tytuł serii (Namiętności) jest bardziej sugestywny niż mi się wydawało... To chyba trochę za mało na fabułę... Książkę ratują dwa wątki: kryminalny (o ile mogę ośmielić się użyć tego słowa) i Leonory. Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś zupełnie innego, więc jestem mocno rozczarowana... I jeszcze jedno: strasznie nie podoba mi się okładka, jest po prostu tragiczna i zupełnie nie odzwierciedla opisywanego wyglądu bohaterów (co mnie na ogół w tego typu opowieściach irytuje).
Podsumowując: jeśli ktoś nie lubi bohaterek-nimfomanek - niech omija ją z daleka.

| 2016-01-04
ewka | 2013-12-12