Spadek na życzenie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Srebrnego Klucza". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
8320710081
spadek

Powieść kryminalna. W tle Londyn, reporter Jack Lemmon oraz Towarzystwo Bioenergetyczne...

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.antykwariat.nepo.pl/

Dakini | 2015-02-22
Przeczytana: 05 lutego 2015

Jedna z lepszych polskich powieści kryminalnych jakie czytałam. Dużo akcji, ciekawy motyw, brak przydługich, niepotrzebnych opisów. Czyta się szybko i przyjemnie, jak najbardziej polecam.

Bartek | 2013-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2013

Z pewnością ta powieść nie jest żadnym arcydziełem gatunku, ale czyta się ją szybko i przyjemnie.Napisana została lekkim, przystępnym językiem,a i pomysł na główny motyw, w gruncie rzeczy z dziedziny science-fiction, pomaga powieści uniknąć banału. Serdecznie polecam.

czworolist | 2012-09-02
Przeczytana: 02 września 2012

Czyta się lekko i przyjemnie. Para głównych bohaterów przypomina parę detektywów znaną z Agaty Christie - Tuppence i Tommy'ego - a przynajmniej ich dialogi. Biuro pomagające niecierpliwym spadkobiercom już spotkałam w literaturze, ale pomysł na realizację morderstwa interesujący.

Sasha | 2015-12-17
Przeczytana: 2003 rok