Przyroda i podróże oczami mistrzów fotografii

Tłumaczenie: Paweł Kozłowski
Wydawnictwo: G+J
The World's Top Photographers: Travel & Nature. Workshops
978-83-7596-068-6
album, przyroda, podróże, fotografia,
albumy
Lalaith

Przedstawiamy sylwetki i warsztat pracy najlepszych na świecie specjalistów fotografii podróżniczej i przyrodniczej. Poznacie wszelkie aspekty tych dwóch popularnych dziedzin: wiejskie i miejskie scenerie, makrofotografię, podwodny świat, dzikie ostępy, zwierzęta, różnorodność i nieprzewidywalność. Znajdziecie tu mnóstwo praktycznych rad, fascynujące zdjęcia wraz z historią ich powstania i osobiste wskazówki mistrzów obiektywu. Zobaczycie, jak zawodowcy radzą sobie z codziennymi wyzwaniami w pracy.

źródło opisu: Wydawnictwo G+J,2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie