Tajemnica Marie Stevens

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarny Pająk: biblioteka sensacyjno-kryminalna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ALFA
The Burning Court
83-7001-746-0
kryminał
TeTe26

Stary Miles umarł w sposób naturalny, ale pod jego poduszką znaleziono sznurek z dziwnymi węzełkami, a ponadto jego gospodyni opowiada niewiarygodną historię o staromodnie ubranej kobiecie wchodzącej do pokoju starego człowieka drzwiami, których nie było. Stevens, redaktor poważnej firmy wydawniczej, nie zwracał uwagi na zaniepokojenie swego przyjaciela Marka Desparda, bratanka zmarłego. Był...

Stevens, redaktor poważnej firmy wydawniczej, nie zwracał uwagi na zaniepokojenie swego przyjaciela Marka Desparda, bratanka zmarłego. Był zbyt zajęty redagowaniem książki o XIX-wiecznych trucicielkach. Tak było do chwili, kiedy odkrył w niej fotografię morderczyni zgilotynowanej w 1861 - fotografię pięknej kobiety, którą natychmiast rozpoznał. To była jego żona.

źródło opisu: Wydawnictwo ALFA, 1994

Sylwia | 2013-05-20

ciekawa fabuła i lekka narracja. Zaskakujące zaskoczenie. Coś z pogranicza thrillera i powieści psychologicznej. Warto

Anula17187 | 2016-11-11
Przeczytana: sierpień 2016