3 ostre Sardynki. Przyjaźń pikantnie przyprawiona

Tłumaczenie: Sylwia Walecka
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
3 freche Sardinen: Freundschaft süßsauer
dziewczyny, przyjaźń, sardynki

Druga część serii: "3 ostre SARDYNKI". Sara, Dina i Nelly są prawdziwymi przyjaciółkami od serca. Mieszkają w internacie, zwanym sardynkowym zamkiem i chodzą do tej samej klasy. Po długich wakacjach do internatu przyjeżdża nowa uczennica: Sonia. Sonia jest nie tylko mądra, ale i ładna. Nelly nie może jej znieść. Kiedy jednak Sara i Dina postanawiają wziąć Sonię pod swoje skrzydła, miarka...

Druga część serii: "3 ostre SARDYNKI".

Sonia jest nie tylko mądra, ale i ładna. Nelly nie może jej znieść. Kiedy jednak Sara i Dina postanawiają wziąć Sonię pod swoje skrzydła, miarka się przebiera. Wściekła Nelly przeprowadza się do innego pokoju i nie raczy już nawet spojrzeć na swoje przyjaciółki. Czy ich przyjaźń da się uratować?

[opis wydawcy]

koniaralisa13 | 2015-06-16
Przeczytana: 15 czerwca 2015

Drugi tom serii 3 ostre sardynki!!!! :) Polecam serdecznie!!!!! :);)

rose11 | 2011-08-01

Bardzo fajna i zabawna. Niby nic wielkiego, ale czyta się bardzo przyjemnie.

mroowkojad | 2011-01-15
Przeczytana: 2010 rok