Jesteś kolorem - joga, aura, energie

Tłumaczenie: Teresa Tarkowska
Wydawnictwo: Pusty Obłok
What Colour Are You? The Way To Health Through Colour
83-85041-40-0
AleksaZ

Inspirujące studium "Jesteś kolorem" przypomina nam, że - oprócz walorów dekoracyjnych i rozrywkowych - barwy mają także głębszą wymowę symboliczną oraz właściwości lecznicze, mogą wzbogacać nasze wibracje i przywracać życiu harmonię. W książce znajdziemy także analizę takich zjawisk jak jasnowidzenie i świadome odczucie energii parapsychicznych, postrzeganie pozazmysłowe, związki między skórą i aurą oraz układem hormonalnym a obiegiem energii.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: www.antykwariat.waw.pl