Żona na dwa lata

Tłumaczenie: Małgorzata Tomal
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A proffesional marriage
8323819009
dona

Joel i Chesnie dobrali się jak w korcu maku. Idealny szef i idealna asystentka. Oboje realizują się w pracy, zadowalają się przelotnymi romansami i nie myślą o założeniu rodziny. Jednak Joel coraz bardziej ingeruje w prywatne życie Chesnie, w końcu proponuje jej fikcyjne małżeństwo. Może dlatego, że walczy o fotel prezesa firmy, a żonaci mają większe szanse na awans. Może dlatego, że jedna z jego wielbicielek, znajoma szefa, stała się zbyt natarczywa. A może z całkiem innych powodów?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: www.harlequin.pl