Sekret panny młodej. Muzyka duszy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans. Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Paper marriage. Parisian proposition
dona

SEKRET PANNY MŁODEJ - JESSICA STEELE Przed laty ojciec Lydie pomógł ambitnemu biznesmenowi. Jonah spłacił dług wdzięczności, pomagając Lydie utrzymać rodzinną posiadłość i uregulować zobowiązania zmarłego ojca. Nigdy nie upomniał się o zwrot pieniędzy, poprosił natomiast o inne zadośćuczynienie... MUZYKA DUSZY - BARBARA HANNAY Gdy Jonathan zobaczył swoje zdjęcie w brukowcu, wiedział,że będą...

SEKRET PANNY MŁODEJ - JESSICA STEELE

MUZYKA DUSZY - BARBARA HANNAY
Gdy Jonathan zobaczył swoje zdjęcie w brukowcu, wiedział,że będą kłopoty. Potem ze zdumieniem przeczytał o swoim uczstnictwie w konkursie na najatrakcyjnego kawalera w Australii. Kto zrobił mu taki głupi kawał? Całą złość wylewa na Camille, która przyjechała zrobić z nim wywiad.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: www.harlequin.pl