Przeplatanka

Tłumaczenie: Katarzyna Skórska
Cykl: Różowe baletki (tom 8)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Passi intrecciati
balet, Zoe,
Inka

Zbliża się koniec roku szkolnego. Wszyscy uczniowie Akademii, od najmłodszych po najstarszych, są zaangażowani w bardzo zwierzęcy projekt taneczny. Tymczasem ktoś przygotowuje się do decydującej zmiany w swoim życiu. Zmiany, która zaprowadzi go bardzo daleko. A Zoe, skupiona na swoich małych wielkich problemach, nawet tego nie zauważa… Czy to możliwe, żeby była aż tak rozkojarzona? I jak zareaguje na to, co się wydarzy?

źródło opisu: http://www.empik.com/przeplatanka-masini-beatrice,3040984,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/przeplatanka-masini-beatrice,3040984,ksiazka-p

melbournecoke | 2015-06-30
MrocznaKosiarka | 2015-05-23