Księga Kłamstw

Wydawnictwo: Lashtal Press
The Book of Lies
ezoteryka
Czołczomiaka

Jedno z najistotniejszych dzieł przedstawiających myśl Crowleya, napisane w czasie, w którym osiągnął niemal szczyty swej magicznej kariery, cechowała go literacka płodność dojrzałość myśli i głębia duchowego wglądu. Księga ta porusza na wszystkich planach zagadnienia o najistotniejszym znaczeniu. Stanowi oficjalną publikację przeznaczoną dla Dzieci Otchłani, lecz ze względu na swą sugestywność poleca się ją nawet początkującym.

Format: 18 x 21,5, stron 252. Twarda płócienna oprawa.

Nakład 200 ręcznie numerowanych egzemplarzy.

źródło opisu: www.lashtal-press.com

źródło okładki: zdjęcie