Upalny dzień

Seria: Bracia Koala
Wydawnictwo: Egmont Polska

Słońce świeci bardzo mocno na australijskiej pustyni i czasami nadchodzi naprawdę upalny dzień. Grześ, który zawsze pilnie pracował i z radością dostarczał listy przyjaciołom, tym razem nie może poradzić sobie z upałem. Na szczęście Bracia Koala są zawsze gotowi do pomocy!

źródło opisu: [Egmont Polska, 2007]

Villiana | 2016-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2016

Idealna opowieść na letni dzień. Muszę przyznać, że z początku wydawała się dziwna, chodzi mi o część słów w tekście zastąpioną rysunkami, ale dzięki temu całość okazała się świetną zabawą. Dzieciaki z chęcią brały udział w czytaniu i zastępowały rysunki słowami i przypuszczam, że spędzimy z tą książeczką jeszcze kilka wieczorów.

Zaczynam się też powoli przekonywać do Braci Koala. Nie będą to raczej nigdy moi ulubieni bohaterowie, ale mają to coś w sobie, co podoba się dzieciakom, a klimat australijskiej pustyni jest oryginalny i ciekawy.

martynal11 | 2016-02-18
J_85 | 2015-11-09