Wyścigi samochodowe /Nascar, formuła 1, wyścigi na 1/4 mili i nie tylko

Wydawnictwo: Stock
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Odkryj świat najpopularniejszych wyścigów, od zFormuły 1 i NASCAR aż po wyścigi na 1/4 miliCiekawe i pouczające opisy, gdzie znajdziesz napisane prostym językiem informacje o wszystkim: od boksów i zespołów inżynierów aż po taktykę w czasie wyściguzapierające dech w piersiach zdjęcia i prosty język zawładną twoją wyobraźnią i przybliżą niesamowity świat wyścigów samochodowychKsiążka zawiera równie

Czarek | 2015-12-19
Na półkach: Sportowe, Przeczytane
Przeczytana: 19 grudnia 2015

Książeczka z obrazkami. Bardziej dla dzieci niż do rzeczywistego czytania. Na każdej stronie mamy trochę faktów i pełno ociekających brokatem fotografii które poza ładnym wyglądem nie wnoszą niczego ciekawego.

Bogusław | 2013-10-11
Marcin Byszewski | 2013-06-29