Ćwicz razem z Kubusiem Puchatkiem

8371202695
Kubuś Puchatek
Inne
visenna88

Kolejny "Puchatkowy" bestseller - od ukazania się w 1990 roku książka miała już 11 wydań w samej tylko Wielkiej Brytanii! Tym razem najsłynniejszy miś świata i jego przyjaciele proponują wiele rodzajów ćwiczeń fizycznych dla utrzymania kondycji, figury i zdrowia. Ten żartobliwy, a jednocześnie poważny wykład zasad rekreacji ruchowej jest przeznaczony zwłaszcza dla tych, którzy dotąd uważali,...

Tym razem najsłynniejszy miś świata i jego przyjaciele proponują wiele rodzajów ćwiczeń fizycznych dla utrzymania kondycji, figury i zdrowia. Ten żartobliwy, a jednocześnie poważny wykład zasad rekreacji ruchowej jest przeznaczony zwłaszcza dla tych, którzy dotąd uważali, że ćwiczenia sportowe są tylko dla najlepszych i najsprawniejszych, a także dla tych wszystkich, którzy obawiają się, że dbając o kondycję i zdrowie, nie będą mogli pozwolić sobie na małe Conieco.

źródło opisu: Rebis, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Monika Szumańska | 2013-11-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię
Przeczytana: 30 listopada 2013

Calkiem fajna książeczka dla tych, którzy uwielbiaja Kubusia.
Bardzo Puchatkowa.

Oli_10 | 2014-02-03