Moja kochana Mary Jane

Wydawnictwo: Harlequin
7 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Dearest Mary Jane
837070915X
miłość, uczucia, bieda, duma, plotki
dona

Na tle innych kobiet była jak szara ćma w roju barwnych motyli, a mimo to zauważył ją od razu i pokochał. Nie zdawał sobie sprawy tylko z jednego: że nigdy nie zdradził się przed nią ze swoim uczuciem. Jak więc Mary Jane mogła domyślić się, że sir Thomas Latimer, ten sławny chirurg, przystojny i zamożny mężczyzna, kocha właśnie ją - skromną, prowincjonalną dziewczynę? Była biedna, ale musiała swoją godność i dumę i dlatego nie mogła pozwolić, aby znajomość z nim dostarczała tematu do plotek.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: www.harlequin.pl

Kolejny romans Betty Neels niewiele różni się od poprzednich - ona: niekoniecznie urodziwa, ale tym razem chociaż wygadana, on: wzięty chirurg ortopeda, bogaty i przystojny, nie mogło być przecież inaczej ;)

Zaskakująca fabuła i mrożące krew w żyłach zwroty akcji to nie ten adres. Mary Jane jest ledwo wiążącą koniec z końcem właścicielką małej herbaciarni oraz tą brzydszą siostrą. Sir Thomas Latimer (który w mojej wyobraźni był brzydką rybą :P) jest amatorem herbaty i brzydszej siostry, chociaż siostra ładniejsza wydaje się być na wygranej pozycji. Przynajmniej wydaje się tak Mary Jane i to przez większość książki, przecież gwałtowny wybuch uczuć nastąpi najwcześniej trzy strony przed końcem. Bo w to, że nastąpi chyba nikt nie wątpił? :)

Romantyczna, staromodna, naiwna historyjka. A jednak miło się czyta, i jeszcze te święta po drodze, dałam się złapać :) No i pani Beaver, nazwisko zobowiązujące w mojej wyobraźni do szczerego uśmiechu i uroczych zębów siecznych :P

Kasia1101998 | 2016-02-18

Nikomu nie życzę mieć takiej siostry jaką ma Mary Jane. Fajna, lekka w sam raz w zimowe wieczory :)

AgatCha | 2016-02-17
Na półkach: 1990-2014, Romanse, Przeczytane