Moja kochana Mary Jane

Tłumaczenie: Anna Bieńkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Dearest Mary Jane
837070915X
miłość, uczucia, bieda, duma, plotki
dona

Na tle innych kobiet była jak szara ćma w roju barwnych motyli, a mimo to zauważył ją od razu i pokochał. Nie zdawał sobie sprawy tylko z jednego: że nigdy nie zdradził się przed nią ze swoim uczuciem. Jak więc Mary Jane mogła domyślić się, że sir Thomas Latimer, ten sławny chirurg, przystojny i zamożny mężczyzna, kocha właśnie ją - skromną, prowincjonalną dziewczynę? Była biedna, ale musiała swoją godność i dumę i dlatego nie mogła pozwolić, aby znajomość z nim dostarczała tematu do plotek.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: www.harlequin.pl

Kasia1101998 | 2016-02-18

Nikomu nie życzę mieć takiej siostry jaką ma Mary Jane. Fajna, lekka w sam raz w zimowe wieczory :)

AgatCha | 2016-02-17
Na półkach: 1990-2014, Romanse, Przeczytane