Włochy i Rzym. Część południowa

Tłumaczenie: Zuzanna Przypkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kierunek świat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera
Italie du Sud

W bogato ilustrowanych przewodnikach znajdziemy informację dotyczące wyjazdu, takie jak przygotowanie do podróży czy ABC turysty. Bardzo dobrze opracowana część o danym kraju lub mieście, jego historii i ludziach, dostarczy wielu interesujących informacji jak: geografia, flora i fauna, klucze do przeszłości czy kraj/miasto dzisiaj. W przewodnikach po miastach znajdziemy rozbudowany rozdział mówiący o tym, jak się poruszać po mieście, natomiast z przewodników po państwach będziemy mogli dowiedzieć się więcej o miastach i regionach. Ponadto zamieszczone zostały także informatory adresowe z informacjami o hotelach, restauracjach, rozrywce, zakupach czy przydatnych adresach. W części ?Warto wiedzieć? znajdziemy wiele ciekawych informacji o danym kraju czy mieście, słowniczek najczęściej używanych wyrazów i zwrotów oraz plan lub mapę. Przewodniki oprawione są w wygodną spiralę, a ich format 12 x 22 cm sprawia, że mieszczą się zarówno w kieszeni kurtki jak i w damskiej torebce.

źródło opisu: Wydawnictwo PPWK im.Eugeniusza Romera, 2007

źródło okładki: http://www.copernicus.sklep.pl/index.php?products=product&prod_id=99

cykuta | 2015-02-23
Agnieszka Korfel | 2011-07-10