Wyjawione tajemnice

Wydawnictwo: Centrum
Saint Germain: Enthullte Geheimnisse
978-83-602-8078-2
AleksaZ

Wolter mówił o Saint Germainie - "człowiek, który nigdy nie umiera i wie wszystko" Wyjawione Tajemnice opisują spotkanie głównego bohatera - inżyniera górnictwa i studenta teozofii z Wniebowstąpionym Mistrzem Saint Germain, władającym mocami umożliwiającymi mu bezpośredni, natychmiastowy wpływ na matrycę rzeczywistości. Główny bohater opisuje serię podróży w czasie i przestrzeni do...

Wyjawione Tajemnice opisują spotkanie głównego bohatera - inżyniera górnictwa i studenta teozofii z Wniebowstąpionym Mistrzem Saint Germain, władającym mocami umożliwiającymi mu bezpośredni, natychmiastowy wpływ na matrycę rzeczywistości. Główny bohater opisuje serię podróży w czasie i przestrzeni do zaginionych cywilizacji w Ameryce Południowej, na Saharze, jak i do Ustroni Wielkiego Białego Braterstwa rozmieszczonych w wielu miejscach na całym świecie.
Podczas tych podróży Saint Germain ukazuje głównemu bohaterowi jego wcześniejsze wcielenia z których wynika, że jest on krewnym Wzniesionego Mistrza...

Książka zawiera zarówno bardzo obszerne opisy rzeczywistości w jakiej żyją Mistrzowie, jak i wyjątkowe w swoim rodzaju nauki Saint Germaina oraz innych Mistrzów.

Książka ta jest pierwszą z czterech ksiąg tematycznie związanych z Saint Germainem i jego przekazami dotyczącymi Uniwersalnych Zasad Życia, Wszechświata, Miłości, Mocy i Mądrości.

źródło opisu: Wydawnictwo Centrum, 2008

źródło okładki: www.wydawnictwocentrum.pl

Jarek | 2017-11-27
Przeczytana: 07 lipca 2017

Jeżeli uwierzysz, że przedstawiona w tej książce historia jest prawdziwa, to książka ta okaże się dla Ciebie naprawdę wartościowa.

Agnieszka | 2016-02-15

Mam do sprzedania III ksiege." Medytacje nad JAM JEST" - 40zl +przesylka wa3@wp.pl

Eileen20 | 2015-01-17
książek: 2046