Szara ambra

Wydawnictwo: Diossa
Gray amber
83-85629-04-1
Szara ambra, basil carey

Serię "z sójką" rozpoczynamy romansem sensacyjnym w "egzotycznej oprawie". Akcja prezentowanej Państwu "Szarej ambry" rozgrywa się na Morzach Południowych. Walka twardych ludzi o kobietę, ambrę, o życie - na tle bujnej przyrody, tchnącej grozą, tejemniczej wyspy - to treści tej powieści. ...W chwili, gdy palce zaciskały się na rekojeści noża, jakiś efekt świetlny wśród drzew, czy może...

Serię "z sójką" rozpoczynamy romansem sensacyjnym w "egzotycznej oprawie".

...W chwili, gdy palce zaciskały się na rekojeści noża, jakiś efekt świetlny wśród drzew, czy może złudzenie, zmusiły go do podniesienia oczu. Co to ? Serce w nim zamarło. Kobieta..Mglista sylwetka kobiety wśród słabo widocznych pni...Odwróciły się i pobiegł w kierunku rzeki.
Wskoczył do wody. Za wszelką cenę musi uciekać przed widmem. Mówią, że umarli nie mogą się przedostać przez wodę...Płynął co sił, ale ułyszał ze sobą plusk...

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie