Wilk i Zając. Bajeczki dla synka i córeczki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bajeczki dla synka i córeczki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Twoje Media
83-919491-2-5
Anna

Kolejna porcja świetnej zabawy z ulubieńcami dzieci - bohaterami popularnych kreskówek. Tym razem wcale niegroźny Wilk i sympatyczny, przebiegły Zając spotykają się na stadionie, na wsi, na miejskiej plaży i w cyrku... Sportowiec mimo woli, Olimpijskie zmagani a, Wiejskie rozrywki, Miejska plaża, Cyrkowiec z przypadku. Dodatkowo w pakiecie książka z przygodami Wilka i Zająca i kolorowym i ilustracjami.

źródło opisu: Wydawnictwo Twoje Media, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie