Prezent

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A doctor in her stocking
zakład, oferta, uczucia, miłość
dona

Dla Reeda miał to być tylko zakład. Chciał udowodnić koledze, że nie jest zimnym draniem i zaproponował lokum ciężarnej kelnerce, która lada chwila miała się znaleźć na bruku. Mindy już nieraz bywała w opałach, lecz zawsze umiała zachować pogodę ducha. Teraz jej życie legło w gruzach, a mimo to nadal była życzliwa ludziom, wrażliwa na cudzą krzywdę. Naprawdę nie oczekiwała niczego od klienta, który przypadkiem trafił do jej restauracji. Z wielkimi oporami przyjęła ofertę zamieszkania w jego domu, lecz szybko zrozumiała, że Reed potrzebuje pomocy bardziej niż ona. Zbliżało się Boże Narodzenie - czas miłości i cudów. W życiu kobiety i mężczyzny, którzy do niedawna byli sobie obcy, też mogło się wydarzyć coś niezwykłego.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: harlequin.pl