Podaruję wam szczęście

Tłumaczenie: Barbara Osuchowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Father of the Brood
dona

Ojciec z wyboru. Annie poświęciła życie prowadzeniu domu dla opuszczonych, zaniedbanych dzieci i wspomnieniom o zmarłym mężu. Nigdy nie sądziła, że kiedykolwiek zdoła pokochać innego mężczyznę, a zwłaszcza ignorującego potrzeby biednych, bogatego przedsiębiorcę. Ike zawsze lubił kobiety eleganckie i światowe. Nie interesowały go zaniedbane społecznice. Co więc sprawiło, że tych dwoje ludzi z dwóch różnych światów nagle zapałało do siebie namiętnością?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: harlequin.pl