Najpierw przychodzi miłość

Tłumaczenie: Hanna Walicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
First comes love
plotka, opieka, uczucie, więź, miłość
dona

Dyskretny urok plotki. Tess ze spokojem przyjęła plotkę na swój temat, która błyskawicznie obiegła miasteczko. Podjęła nawet pewną grę, wiedząc, że czas działa tylko na jej korzyść. Will - wieloletni przyjaciel rodziny i cichy wielbiciel Tess - znając nowiny, otoczył dziewczynę troskliwą opieką. Od dzieciństwa była między nimi szczególna więź. Teraz mają okazję przekonać się, co łączy ich naprawdę.

źródło opisu: Hatlequin, 2001

źródło okładki: harlequin.pl