Kumpelki, randki i... koszmarne błędy

Cykl: Kumpelki, randki (tom 6)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Mates, dates and mad mistakes

zzie nie może znaleźć swojego miejsca w życiu i bardzo chce być traktowana jak dorosła. Dochodzi więc do wniosku, że już najwyższa pora na zmiany. Niestety, jej nowy wizerunek przysparza tylko samych kłopotów. Pierwszym z nich jest Josh Harper, starszy od niej, bardzo przystojny, ale nieco szalony chłopak. Drugi problem to jej mama, która nie zgadza się na żadne zmiany. No i ten wieczór u Nesty, kiedy Izzie eksperymentuje z alkoholem...

Iz w końcu poznaje samą siebie i dowiaduje się, czym jest dorosłość - ale najpierw przyprawia wszystkich o potężny ból głowy.

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Justilla | 2010-09-06
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczna
Przeczytana: 28 sierpnia 2010

Każda napisana takim samym schematem: problem, borykanie się z tym problemem, rozwiązanie. Bohaterkami są cztery (najpierw trzy) dziewczyny, a każda książka pisana jest z punktu widzenia innej (pierwsza Lucy, druga Izzie, itd.). Najważniejszym wątkiem w całej serii jest przyjaźń bohaterek i ich wzajemne wsparcie, zrozumienie i zaufanie. Każda niesie jakąś wartość. Wewnątrz tomy są przyozdobione różnymi obrazkami, ilustrującymi (podsumowującymi) dany wątek.

To czytadełka na jedną godzinę, czyta się szybko i przyjemnie. Jak to książki dla młodzieży. Kto lubi takie książki, to polecam.

paulala4444 | 2015-10-02
Przeczytana: 28 września 2015

Książka jest super. książką dla młodzierzy. Z tej serii przeczytałam prawie wszystkie książki... Są super! Najbardziej lubię książki Izzie, ale Lucy też jest super!

ola2998 | 2012-02-13

Przeczytałam całą serię bardzo dawno, ale uwielbiam ją.

LittleStarryx3 | 2012-06-19
Przeczytana: 02 października 2011

Świetna i wciągająca książka dla nastolatek, przyjemnie się ją czyta.

monwalker | 2013-11-09

Bardzo przyjemna seria. Dobra ksiązka dla nastolatek

Mackula | 2012-08-01

SUPER !! . Cała seria !!