Kumpelki, randki i... złamane serca

Cykl: Kumpelki, randki (tom 5)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Mates, dates and sole survivors
randki, sekrety, przyjaciółki

Lucy czuje się osamotniona. Oprócz niej wszystkie dziewczyny mają chłopaków, a kiedy ona odstawiła Tony'ego na boczny tor, od razu znalazł sobie nową dziewczynę. Na weekendowych warsztatach poznaje chłopaka, który wydaje jej się idealny. A co najważniejsze, Daniel również uważa, że oboje są stworzeni dla siebie. Jednak po jakimś czasie Lucy zaczyna dusić się w tym związku. Czy można kochać za...

Czy można kochać za mocno?
Może jednak bycie singlem nie jest takie złe?

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Justilla | 2010-09-06
Na półkach: Przeczytane, Zagraniczna
Przeczytana: 28 sierpnia 2010

Każda napisana takim samym schematem: problem, borykanie się z tym problemem, rozwiązanie. Bohaterkami są cztery (najpierw trzy) dziewczyny, a każda książka pisana jest z punktu widzenia innej (pierwsza Lucy, druga Izzie, itd.). Najważniejszym wątkiem w całej serii jest przyjaźń bohaterek i ich wzajemne wsparcie, zrozumienie i zaufanie. Każda niesie jakąś wartość. Wewnątrz tomy są przyozdobione różnymi obrazkami, ilustrującymi (podsumowującymi) dany wątek.

To czytadełka na jedną godzinę, czyta się szybko i przyjemnie. Jak to książki dla młodzieży. Kto lubi takie książki, to polecam.

LittleStarryx3 | 2012-06-19
Przeczytana: 12 października 2011

Świetna i wciągająca książka dla nastolatek, przyjemnie się ją czyta.

ola2998 | 2012-02-13

Przeczytałam całą serię bardzo dawno, ale uwielbiam ją.

Andżelika Rosenberger | 2014-07-10
Na półkach: Przeczytane, 2014