Lekko-duszność

Ola K

16 OPOWIADAŃ - WYBÓR Z DWU WYCZERPANYCH KSIĄŻEK AUTORA - "MOKRA ZMIANA" I "TWIST" Z LAT 90., WZBOGACONY O DWA NOWSZE TEKSTY "SKRZYPEK WESPAZJAN" I "KSIĘGARNIA NA WIEKI". MAŁOMIASTECZKOWY NADREALIZM, DUCHY VIANA, SCHULZA, GOMBROWICZA I MROŻKA NAD TYM KOŁUJĄ. MAREK SIEPRAWSKI (UR. 1968) - Z WYKSZTAŁCENIA PRAWNIK I ETYK. MIESZKA W PUŁAWACH, GDZIE PRACUJE JAKO RZECZNIK PRASOWY ZAKŁADÓW AZOTOWYCH. NA PODSTAWIE JEGO POWIEŚCI "MIASTECZKO Z LUDZKĄ TWARZĄ" POWSTAJE SCENARIUSZ FILMOWY.

Ola K | 2011-07-07
Przeczytana: 2008 rok