Druga Szansa

Second Chance
978-83-247-0804-8
popularnonaukowa
Ryjek

W "Drugiej Szansie" znajdziemy gruntowną ocenę działań George'a H.W.Busha, Billa Clintona i George'a W.Busha oraz wpływu ich osobowości na styl działania. Po zakończeniu zimnej wojny, z której Stany Zjednoczone wyszły jako niekwestionowany zwycięzca, ci trzej amerykańscy prezydenci stali się de facto przywódcami świata. Autor podkreśla, że Stany Zjednoczone roztrwoniły ogromną część swego prestiżu. Wskazuje również, jak Ameryka może odzyskać pozycję w społeczności międzynarodowej.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2007

joana_and_her_books | 2014-10-16