Samoloty z papieru

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Paper planes
978-83-7404-689-3
samolot, hobby, samoloty z papieru
hobby
Marta

Składanie i puszczanie papierowych samolotów od lat stanowi źródło rozrywki, i to bez względu na to, czy wprawia się je w ruch w mieszkaniu czy na wolnym powietrzu. Książka Samoloty z papieru zawiera wszystkie informacje niezbędne do tego, by powstała prawdziwa eskadra tradycyjnie złożonych papierowych modeli. Z tego fantastycznego poradnika dowiesz się również, jak wyprowadzać rzut z...

Z tego fantastycznego poradnika dowiesz się również, jak wyprowadzać rzut z odpowiednią siłą i puszczać samoloty tak, by wykręcały w powietrzu pętle, beczki i inne figury akrobatyczne. Publikacja zawiera 25 fotografii, uzupełnionych rysunkami i instrukcjami pozwalającym złożyć wybrany samolot. Dzięki niej poznasz również różne odmiany samolotów, na przykład samoloty akrobacyjne, odrzutowe, szybowce i śmigłowce.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com