Tatuś wybiera

Tłumaczenie: Maja Gottesman
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Daddy's choice
dona

Taylor stracił żonę, a teściowie chcą go pozbawić praw rodzicielskich. Walczy o odzyskanie córeczki, w czym pomaga mu niedawno poznana kobieta, przyszła prawniczka. Carol kocha Taylora i gotowa jest zrobić wszystko, by ułatwić mu wygranie sprawy w sądzie. Wierzy bowiem, że łączy ich miłość. Wygląda jednak na to, że Taylor ją wykorzystał. Osiągnął, co chciał, i przepadł bez śladu wraz ze swoim dzieckiem.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: http://harlequin.pl