Drugie wrota w las

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
8320713633
powieść

Wybór opowiadań: Dziewczyna z łódki. Narzeczony Rozalii. Polowanie. Pokój. Koniec zabawy. Dziecko ojca i matki. Gałązka klonu. Upał. Samotność mężczyzny. Staszek Nędza. Ciemne drzewa. Między ludźmi. Chłopiec z gołębiem. Otwórz i zamknij drzwi. Żona cieśli. Drzewo Pana Jezusa. Nauczyciel muzyki. Czerwone kalosze. Pragnienie. Gałązka bzu. Święci tańczą na łąkach. Etylek-metylek. Ostatnie polowanie na grubego zwierza. Za tych co rządzą. Druciany lis. Drugie wrota w las. Stań pod murem. Nie przechodź na czerwonym. Wszystkiego najlepszego. Krzyż powstańczy. Wyspa koników polnych.

źródło opisu: http://www.kazimierzorlos.art.pl/literatura.htm

źródło okładki: http://www.kazimierzorlos.art.pl/literatura.htm