Fakty i Rekordy

Wydawnictwo: Debit
Dorota Smakuje

Jeśli sądzicie, że nauka jest nudna, to tak książka Was zaskoczy! Poznacie najbardziej zdumiewające fakty o naszej planecie. Dowiecie się, dlaczego morze jest niebieskie, jak wyglądała Ziemia przed milionami lat i skąd się biorą wybuchy wulkanów. To jeszcze nic! Nie uwierzycie, jak niepozornym stworzeniom zawdzięczamy jedną z największych budowli świata! Przekonacie się, ile lat mają najstarsze rośliny i jak długo można obyć się bez wody. Znajdziecie tu góry faktów, morze rekordów, oceany liczb... Nie trzeba uciekać się do fikcji. Ziemia naprawdę jest pełna niespodzianek!

źródło opisu: okladka

źródło okładki: wydawca