Code Lyoko 2. Zero grawitacji

Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Code Lyoko". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
978-83-7575-533-6
Jenny

Cześć! Jestem Jeremy. Chodzę do czwartej klasy i jestem informatycznym geniuszem. Moi przyjaciele to Yumi, Ulrich i Odd. Odkryłem sposób na przemieszczanie się po wirtualnym świecie Lyoko. Jednak nie są to zwykłe podróże. Naszym zadaniem jest przeszkodzenie wirusowi Xana w zniszczeniu Ziemi. Pamiętajcie, że te informacje objęte są najwyższą tajemnicą. Dzisiaj jest finał wielkiego międzyszkolnego turnieju, a Ulrich jest naszą gwiazdą w ataku! Nie ma mowy, żeby Xana popsuł nam zabawę swoimi eksperymentami z grawitacją?

źródło opisu: Hachette Livre Polska, 2008

Tomod | 2016-02-25