Islam for Younger People
1990
Koran, islam
religia
takisobiejac

"Islam dla najmłodszych" jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat. Książeczka mówi o podstawowych zasadach islamu i podaję krótki zarys życia Proroka Mahometa (pokój z Nim), opisuje 5 podstawowych obowiązków muzułmańskich, zawiera też wybór krótkich opowiadań i cztery sury Koranu. Autor starał się przedstawić wszystkie zagadnienia w jasnym i łatwo zrozumiałym języku. Książeczka...

Autor starał się przedstawić wszystkie zagadnienia w jasnym i łatwo zrozumiałym języku. Książeczka niniejsza da solidną podstawę, umożliwiającą rozwój muzułmańskiego dziecka pośród niemuzułmańskiego społeczeństwa.

źródło opisu: Światowe Zgromadzenie Młodzieży Muzułmańskiej, 1990

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

Moss | 2012-12-03
Chaoticreader | 2016-09-11